Kołnierz z gwintem DN200 x 3" PN10
0
(Ilość ocen: 0)
Opis
Kołnierz stalowy DN200 wewnętrznym 3" PN10.
UWAGA! Owiert PN10 - 8 otworów Ø22mm, średnica podziałowa 295mm!
Zabezpieczony przed korozją poprzez galwanizowanie.
Kołnierz posiada atest PZH.
Produkt jest nowy, objęty gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Średnica nominalna (DN) | 200mm |
| Średnica gwintu | 3" |
| Ciśnienie nominalne (PN) | 10bar |
| Średnica zewnętrzna kołnierza | 340mm |
| Średnica podziałowa | 295mm |
| Ilość otworów na śruby | 8 |
| Średnica otworu na śrubę | 22mm |
| Grubość | 24mm |





