Kołnierz z gwintem DN 80 x 6/4" PN16
0
(Ilość ocen: 0)
Opis
Kołnierz stalowy DN80 wewnętrznym 6/4" (1 1/2") PN16.
Zabezpieczony przed korozją poprzez galwanizowanie.
Kołnierz posiada atest PZH.
Produkt jest nowy, objęty gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Średnica nominalna (DN) | 80mm |
| Średnica gwintu | 6/4" |
| Ciśnienie nominalne (PN) | 16bar |
| Średnica zewnętrzna kołnierza | 200mm |
| Średnica podziałowa | 160mm |
| Ilość otworów na śruby | 8 |
| Średnica otworu na śrubę | 18mm |
| Grubość | 22mm |





