Kołnierz z gwintem DN 65 x 5/4" PN16
0
(Ilość ocen: 0)
Opis
Kołnierz stalowy DN65 wewnętrznym 5/4" (1 1/4") PN16.
Zabezpieczony przed korozją poprzez galwanizowanie.
Kołnierz posiada atest PZH.
Produkt jest nowy, objęty gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Średnica nominalna (DN) | 65mm |
| Średnica gwintu | 5/4" |
| Ciśnienie nominalne (PN) | 16bar |
| Średnica zewnętrzna kołnierza | 185mm |
| Średnica podziałowa | 145mm |
| Ilość otworów na śruby | 4 |
| Średnica otworu na śrubę | 18mm |
| Grubość | 20mm |





