Kołnierz z gwintem DN 50 x 5/4" PN16
0
(Ilość ocen: 0)
Opis
Kołnierz stalowy DN50 wewnętrznym 5/4" (1 1/4") PN16.
Zabezpieczony przed korozją poprzez galwanizowanie.
Kołnierz posiada atest PZH.
Produkt jest nowy, objęty gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Średnica nominalna (DN) | 50mm |
| Średnica gwintu | 5/4" |
| Ciśnienie nominalne (PN) | 16bar |
| Średnica zewnętrzna kołnierza | 165mm |
| Średnica podziałowa | 125mm |
| Ilość otworów na śruby | 4 |
| Średnica otworu na śrubę | 18mm |
| Grubość | 20mm |





