Docisk stalowy DN300 315 PN16
0
(Ilość ocen: 0)
Opis
Docisk (kołnierz luźny) stalowy DN300 do rur PE o średnicy zewnętrznej 315mm PN16.
UWAGA! Owiert PN16 - 12 otworów Ø26mm,na średnica podziałowa 410mm!
Zabezpieczony przed korozją poprzez galwanizowanie.
Docisk stosowany jest razem z tuleją kołnierzową do łączenia rur PE z armaturą kołnierzową.
Tuleje kołnierzowe dostępne są w naszym sklepie.
Produkt jest nowy, objęty gwarancją producenta.
Zdjęcie ma charakter ilustracyjny, przedstawia docisk DN100 do rury 110mm.
Dane techniczne
| Średnica nominalna (DN) | 300mm |
| Średnica zewnętrzna rury | 315mm |
| Ciśnienie nominalne (PN) | 16bar |
| Średnica zewnętrzna docisku | 460mm |
| Średnica wewnętrzna docisku | 339mm |
| Średnica podziałowa | 410mm |
| Ilość otworów na śruby | 12 |
| Średnica otworu na śrubę | 26mm |
| Grubość | 34mm |





