Docisk stalowy DN300 315 PN10
0
(Ilość ocen: 0)
Opis
Docisk (kołnierz luźny) stalowy DN300 do rur PE o średnicy zewnętrznej 315mm PN10.
UWAGA! Owiert PN10 - 12 otworów Ø22mm, średnica podziałowa 400mm!
Zabezpieczony przed korozją poprzez galwanizowanie.
Docisk stosowany jest razem z tuleją kołnierzową do łączenia rur PE z armaturą kołnierzową.
Tuleje kołnierzowe dostępne są w naszym sklepie.
Produkt jest nowy, objęty gwarancją producenta.
Zdjęcie ma charakter ilustracyjny, przedstawia docisk DN100 do rury 110mm.
Dane techniczne
| Średnica nominalna (DN) | 300mm |
| Średnica zewnętrzna rury | 315mm |
| Ciśnienie nominalne (PN) | 10bar |
| Średnica zewnętrzna docisku | 445mm |
| Średnica wewnętrzna docisku | 339mm |
| Średnica podziałowa | 400mm |
| Ilość otworów na śruby | 12 |
| Średnica otworu na śrubę | 22mm |
| Grubość | 26mm |





