Docisk stalowy DN250 250 PN16
0
(Ilość ocen: 0)
Opis
Docisk (kołnierz luźny) stalowy DN250 do rur PE o średnicy zewnętrznej 250mm PN16.
UWAGA! Owiert PN16 - 12 otworów Ø26mm, średnica podziałowa 355mm!
Zabezpieczony przed korozją poprzez galwanizowanie.
Docisk stosowany jest razem z tuleją kołnierzową do łączenia rur PE z armaturą kołnierzową.
Tuleje kołnierzowe dostępne są w naszym sklepie.
Produkt jest nowy, objęty gwarancją producenta.
Zdjęcie ma charakter ilustracyjny, przedstawia docisk DN100 do rury 110mm.
Dane techniczne
| Średnica nominalna (DN) | 250mm |
| Średnica zewnętrzna rury | 250mm |
| Ciśnienie nominalne (PN) | 16bar |
| Średnica zewnętrzna docisku | 405mm |
| Średnica wewnętrzna docisku | 289mm |
| Średnica podziałowa | 355mm |
| Ilość otworów na śruby | 12 |
| Średnica otworu na śrubę | 26mm |
| Grubość | 29mm |





