Docisk stalowy DN 50 63 PN16
0
(Ilość ocen: 0)
Opis
Docisk (kołnierz luźny) stalowy DN50 do rur PE o średnicy zewnętrznej 63mm PN16.
Zabezpieczony przed korozją poprzez galwanizowanie.
Docisk stosowany jest razem z tuleją kołnierzową do łączenia rur PE z armaturą kołnierzową.
Tuleje kołnierzowe dostępne są w naszym sklepie.
Produkt jest nowy, objęty gwarancją producenta.
Zdjęcie ma charakter ilustracyjny, przedstawia docisk DN100 do rury 110mm.
Dane techniczne
| Średnica nominalna (DN) | 50mm |
| Średnica zewnętrzna rury | 63mm |
| Ciśnienie nominalne (PN) | 16bar |
| Średnica zewnętrzna docisku | 165mm |
| Średnica wewnętrzna docisku | 78mm |
| Średnica podziałowa | 125mm |
| Ilość otworów na śruby | 4 |
| Średnica otworu na śrubę | 18mm |
| Grubość | 16mm |





